Laipni lūdzam
Textilestock

Kas padara apakšveļu un apģērbu oriģinālu un pievilcīgu? Protams, tie ir skaisti audumi un mežģīnes. No šiem materiāliem iespējams radīt īstus mākslas darbus. Baltic Consulting Company piedāvā plašu mežģīņu, mežģīņu audumu un citu veidu oriģinālu audumu klāstu no Eiropas un Amerikas. 4000 m² plašajā uzņēmuma noliktavā Rīgā, Latvijā, vienmēr ir pieejamas vairāk nekā 10 000 preču pozīcijas.

Sazināties ar mums

Mežģīņu un audumu
vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība

Ar mums sadarbojas gan vadošie apakšveļas un apģērba ražotāji, gan dizaineri. Kāpēc izvēlas tieši mūs? Sadarbība ar Baltic Consulting Company sniedz klientiem šādas priekšrocības:
pasūtījumu piegāde jebkurā vietā pasaulē, plašs sortiments ar vairāk nekā 10 000 preču pozīcijām, augsta preču kvalitāte, individuāla pieeja katram klientam, elastīga atlaižu sistēma, regulāri papildināts sortiments, izdevīgi sadarbības nosacījumi.

Mēs piemeklēsim visu nepieciešamo Vairāk nekā 100 000 kg un vairāk nekā 10 000 mežģīņu un audumu preču pozīciju.

Mēs pastāvīgi sadarbojamies ar vairumpircējiem. Mūsu klienti ir gan lieli uzņēmumi, gan apakšveļas un apģērba dizaineri. Mūs izvēlas tāpēc, ka esam uzticams darījumu partneris un ar mums ir ērti sadarboties.
Mēs centīsimies, lai mūsu sadarbība būtu savstarpēji izdevīga un ilgstoša.

vairāk nekā
14
gadu tirgū
Kāpēc ir vērts iegādāties
mežģīnes un audumus pie mums?

Regulāras
piegādes
Pievilcīgas
cenas
Elastīga atlaižu
sistēma
Laipns
personālsMēs sūtam mežģīnes un audumus
uz visām pasaules malām

Uzņēmumam ir darba pieredze ar Ukrainu, Krieviju, Baltkrieviju, Eiropas valstīm, ASV, Brazīliju, Nigēriju, Sīriju, Jordāniju, Izraēlu, Indiju un citām valstīm

Uzzināt cenas un sadarbības noteikumus.

Saņemt piedāvājumu!


Kā mūs atrast

Adrese:

Salamandras iela 1l
Vidzemes priekšpilsēta, Rīga,
LV-1024
Latvia

E-pasts: